Oğuzeli Organize Sanayi Bölgesi Körkün Mah. Piri Reis Cad. No:19 Şahinbey / Gaziantep info@elsemakina.com

KurumsalDÜNDEN BUGÜNE ELSE MAKİNA

Meslek hayatımıza, öğrenimimizi tamamladıktan sonra, baba mesleğimiz olan kum ocağı işletmeciliğine atılarak başladık. Bugün demirbaş elemanımız olan elek ile tanışmamız 1989 yılına dayanır.

1998 yılında, içinde olduğumuz sektör itibariyle, malzemeyi zamanında temin etmenin, malzemede kalitenin önemini, elek değiştirmenin ne kadar zor olduğunu bildiğimizden, kum ocağı işletmeciliğine, elek imalatı, konveyör bant makaraları imalatı, yedek parça imalatı ve satışı üzerine fizibilite çalışmalarını ekledik. Bu fizibilite çalışmaları 2001 yılında meyvelerini verdi ve 2002 yılında çelik elek örgü, konveyör bant makaraları imalatçılığına ve kum ocağı, maden ocağı, kömür ocakları üzerine yedek parça satıcılığına start verdik.

2001 yılına kadar ortaklık söz konusuyken, 2006 yılında bu ortaklığımızı sonlandırdık ve aynı yıl, imalat ve satışlarımıza "Else Makina" adıyla devam ettik.

Kalitemizden, dürüstlüğümüzden hiçbir zaman ödün vermediğimiz gibi bundan sonra da vermeyeceğimizi biliyoruz. Else Makina olarak temel işimiz, Çelik Elek Örgü İmalatı olup, bunun yanında, müşteri portföyüne göre belirleyip, müşteriye ulaştırdığımız Konveyör Bant Makaraları imalatı, Redüktör, Kelepçe ve Yıkama Helezonları Arka Yatağı İmalatını sayabiliriz.

Önceliklerini, müşteri memnuniyetiyle beraber, iyi imalat, iyi hammadde, iyi mamul ve kalite olarak gören biz, hammaddenin girişinden kalite yönetim kontrollerine, mamulün alınıp müşteriye sevkinden, etiketin mamulün üzerine konması aşamasına kadar her adımda bizzat başındayız.

Sevgili müşterilerimiz; yılların verdiği fikirler ve tecrübeler ışığında, elimizden geldiği kadar "Else Makina"yı tanıtmaya, anlatmaya çalıştık. Tabi ki eksikliklerimiz vardır ve ileriki dönemlerde de olacaktır.

Müşterilerimizin, eksiklikleri, sıkıntıları iyileştirme ve gidermede bizleri uyarmalarını beklediğimizi, beklentiler doğrultusunda bunları dikkate alarak, çalışmalarımıza, gelişimimize bu yönde devam edeceğimizi belirtmek isterim.

Saygılar ve sevgiler sunuyoruz.

Else Makina